Logopeda

MARLENA SMOLEŃ

Jestem neurologopedą, pedagogiem, trenerem TUS. Absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk (Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom), a także pracując w szkole, przedszkolach oraz poradni. Na co dzień prowadzę terapię dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji językowej, wykorzystując m.in. techniki manualne wspierające terapię ustno-twarzową oraz kinesiotaping logopedyczny. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie całościowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

MAGDALENA KOŚCIELNIAK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalność: logopedia. Na co dzień zajmuję się usprawnianiem mowy i komunikacji. Specjalizuję się w terapii mięśni artykulacyjnych, twarzy i szyi. Prowadzę terapie z wykorzystaniem: masażu strefy ustno- twarzowej wg. elementów koncepcji PNF, terapii miofunkcjonalnej, stymulacji poprzez bodźcowanie termiczne, elektrostymulację. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i interdyscyplinarnie- zawsze szukam przyczyny i skutecznych sposobów na poprawę sposobu wysławiania się.

IZABELA KAMYSZ (dłuższa nieobecność)

Jestem logopedą, filologiem polskim, absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu neurologopedii w Katedrze Logopedii i Medialnej Emisji Głosu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi, u których występują problemy z komunikacją. W pracy najważniejsze jest dla mnie holistyczne podejście oparte na stymulacji wszystkich sfer niezbędnych do zdobycia możliwie jak najlepszych kompetencji komunikacyjnych. Moją największą pasją jest nauka języków obcych.