Psycholog

PAULINA HAJDUK

Jestem psychologiem, absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam Studium Pedagogiczne UJ, które nadało mi uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo rozpoczęłam Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS, aby dalej poszerzać swoją wiedzę i kompetencje.
W swojej praktyce nie tylko skupiam się na pracy nad trudnościami dzieci, ale również budowaniu ich pewności siebie i poczucia sprawczości, które są bardzo ważne dla rozwoju. Na zajęciach dobrze się bawimy i wspólnie decydujemy jakie aktywności będziemy wykonywać. Natomiast po pracy jestem molem książkowym z kubkiem herbaty w ręku.

EMILIA ŻAK

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam roczne szkolenie z psychoterapii dzieci i młodzieży w ujęciu poznawczo-behawioralnym. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie systemowo-psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog w szkole podstawowej oraz placówce opiekuńczo-wychowawczej dla dziewcząt typu interwencyjnego, a także w czasie staży i praktyk m.in. w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ, Krakowskim Instytucie Psychoterapii i licznych placówkach oświatowych. Na co dzień pracuje również jako psycholog w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

JOANNA OŚNICKA (dłuższa nieobecność)

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także pedagogiem specjalnym – surdopedagogiem, pedagogiem wczesnoszkolnym i terapeutą pedagogicznym. W pracy z dziećmi wykorzystuję elementy stosowanej analizy zachowania, treningu słuchowego i treningu uwagi oraz bajkoterapii. Jednocześnie uważam, że najlepszą metodą na dobrą terapię jest dobra zabawa, którą staram się zapewnić dzieciom podczas zajęć. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, oglądaniu meczów piłki nożnej i pływaniu.