O nas

m_igp5322
Kim jesteśmy?

Jesteśmy specjalistyczną poradnią psychologiczno-pedagogiczną, zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w Krakowie, prowadzoną przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, które od ponad 100 lat angażuje się w działania wspierające rozwój dziecka. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, którym obdarzyło nas już tak wiele rodzin. W ostatnich latach postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o specjalistyczne usługi skierowane do dzieci najmłodszych. W tym celu otworzyliśmy nową placówkę – Ośrodek Wspierania Rozwoju Dziecka.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych psychologów, terapeutów integracji sensorycznej, pedagogów, logopedów, fizjoterapeutów, którzy z pasją i oddaniem pracują z maluchami i ich rodzinami.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy do zakładki  Zespół.

Co robimy?

Specjalizujemy się we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka od momentu wykrycia takiej potrzeby do podjęcia nauki w szkole.

Nasza oferta obejmuje działania z zakresu poradnictwa, diagnozy, opiniowania i terapii.

Jak do nas trafić?

Nasza poradnia mieści się w centrum Krakowa przy Al. Słowackiego 44 (II piętro, lokal po prawej stronie). Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Jak można wesprzeć naszą pracę?

Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej działalności w formie darowizny lub poprzez przekazanie poradni 1% podatku. Zgromadzone w ten sposób środki przeznaczymy na doposażenie sal zajęciowych oraz poprawę infrastruktury placówki.

1200px-opp_logo_1_procent_krakers_4x3
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
KRS: 0000114345
z dopiskiem: dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TPD w Krakowie

Darowizna:
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Krakowski
GRUPA PEKAO S.A. III Oddział w Krakowie
nr 38 1240 2294 1111 0000 3723 9323
z dopiskiem: dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej TPD w Krakowie
Dziękujemy!

Współpracujemy z:

SU_logo_transparentne

 

 

 

 

 

logoZakład Opiekuńczo-Leczniczy